Permun

breitling
ALIŞVERİŞE BAŞLA

Yeni Gelenler

Breitling Superocean II Erkek Kol Saati - 0
Breitling Superocean II Erkek Kol Saati
4460 SFR
Breitling Superocean Heritage Erkek Kol Saati - 0
Breitling Superocean Heritage Erkek Kol Saati
5400 SFR
Breitling Superocean Heritage Erkek Kol Saati - 0
Breitling Superocean Heritage Erkek Kol Saati
5100 SFR
Breitling Superocean Erkek Kol Saati - 0
Breitling Superocean Erkek Kol Saati
5600 SFR
Breitling Superocean Heritage Erkek Kol Saati - 0
Breitling Superocean Heritage Erkek Kol Saati
6200 SFR
Breitling Avenger Erkek Kol Saati - 0
Breitling Avenger Erkek Kol Saati
5450 SFR
Breitling Avenger Erkek Kol Saati - 0
Breitling Avenger Erkek Kol Saati
6490 SFR
Breitling Avenger Erkek Kol Saati - 0
Breitling Avenger Erkek Kol Saati
6320 SFR
section-image-2

GÜVENİLİRLİK, PERFORMANS,
MACERA VE ÖZGÜRLÜK RUHU
Breitling’in 100 yıldan uzun süredir kendini havacılığa adamış olması markanın temel özeliklerinden biridir. Bu kabul görmüş ve belgelere dayanan bag, temsil ettiği her şey ile birlikte Breitling’in en önemli temasıdır. “Bir marka şans eseri havacılık sektörünün resmi tedarikçisi olamaz”
BREITLING KOLLEKSİYONU
section-image-3

Hala üretimde olan en eski mekanik kronograf olan Navitimer, 1952 yılında özellikle profesyonel pilotlara yönelik tasarımı yapılan, pürüzsüz biçimlendirilmiş bir kasaya, tırtıklı finisaja sahip dönen bir bezele, kadran üzerinde zarif ve belirgin detayları ile benzersiz bir tasarıma sahip olup, Bretiling koleksiyonları arasında ikonik bir yere sahiptir.

 - 0
SUPEROCEAN HERITAGE

Breitling, 1957'de profesyonel ve askeri dalgıçları donatmak için piyasaya sürdüğü efsanevi model Supercocean'nın devamı niteliğindeki Superocean Heritage 200 metreye kadar su gerçirmezlik özelliğinin yanı sıra, sade ve zarif bir retro dizayna sahiptir.

SUPEROCEAN HERITAGE - 0
TRANSOCEAN

Breitling’in ilk TransOcean'ı 1958’de piyasaya sürüldüğü andan itibaren, uluslararası gezginler için mükemmel bir enstrüman oldu. Temiz çizgiler ve zarif bir estetikle, TransOcean ince işçilik ve teknik mükemmelliğin bir karışımıdır.

TRANSOCEAN - 0
CHRONOMAT

1980'lerin başlarında, İtalyan Hava Kuvvetleri'nin elit akrobasi ekibi “Frecce Tricolori” için tasarımı yapılan Chronomat, saat piyasasındaki en ileri COSC sertifikalı kronograf mekanizması ve ergonomik dizaynı ile en çok ilgi gören Breitling koleksiyonlarının başında gelir.

CHRONOMAT - 0
PROFESSIONAL

Breitling’in en eski ve en kalıcı sloganlarından biri “Profesyoneller için Enstrümanlar” idi ve söz konusu kelimeler her zaman olduğu gibi bugün de geçerli. Profesyonel Koleksiyondaki saatler, her maceraperest için mükemmel özellikler ile donatılmıştır. Bir çok modeli olan Professional Kolleksiyonun özellikle öne çıkan iki modelinden birincisi, Exospace B55 modeli- ilk akıllı Breitling kronograf, ikincisi ise Emergency modeli- Uluslar arası Cospas-Sarsat sistemi ile tüm tehlikeli durum ve şartlarda kullanıcısını hayatta tutma üzerine şartlanmış çok özel bir enstrümandır.

PROFESSIONAL - 0
CHRONOLINER

Chronoliner serisi, 1950'ler-1960'lardan kalma bir Breitling modelinden ilham alır ve kendini otantik kaptanın saati olarak kabul eder. Çizilmeye karşı dayanıklı, yüksek teknoloji ürünü seramik ve orijinal yıldız şeklindeki kesilmeye sahip, geniş bir çerçeveye sahip olan Chronoliner, pilotlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir.

CHRONOLINER - 0
COLT

Breitling ailesinin en uygun fiyatlı ailesi olan Colt koleksiyonu içerisinde, otomatik mekanizmanın yanı sıra standart kuvars hareketinin on katını sağlayan SuperQuartzTM kalibre hareketine sahip modelleri de bulunmaktadır. Colt koleksiyonu sağlam yapısı, pratik özellikleri ile fiyat kalite dengesinde segmentinin başrol oyuncusudur.

COLT - 0
AVENGER

Breitling ailesinin en seçkin koleksiyonlarından olan Avenger, denizde, havada ve karada kısacası en ekstrem aktivetelerde bile kullanıcısına pratiklik sağlayan, ileri teknoloji kullanılarak üretilmiş ve güçlü karakterlerin bileklerine uyum sağlayan bir karaktere sahiptir. 

AVENGER - 0
Breitling Navitimer 8 B01
Breitling Navitimer 8 B01 - 0

Havacılık denince akla ilk gelen saat markası olan Breitling’in 2018 Baselworld’de saat severlerin beğenisine sunduğu Navitimer 8 B01, vintage tasarımı ve ters panda tarzı kadranı ile dikkatleri üzerine çekiyor. C.O.S.C sertifikalı Otomatik mekanizmanın 70 saate kadar güç rezervi bulunuyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
Breitling Premier B01 Chronograph 42 Norton Edition
Breitling Premier B01 Chronograph 42 Norton Edition - 0

Breitling’in epik İngiliz motosiklet üreticisi Norton ile olan ortaklığını karizmatik bir kronograf modeli ile kutladı. Her iki markanın yenilikçi ve maceracı çizgisini yansıtan, Premier B01 Chronograph 42 Norton Edition, 42 mm paslanmaz çelik kasası, siyah kadran içindeki beyaz göstergeleri ve kadranla uyumlu eskitilmiş kahverengi kayış ile farkını ortaya koyuyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

section-image-8

BREITLING TARİHİ

Lion Breitling , atölyesini İsviçre Jura'da 1884 yılında kurarken, zamanını özel ve zorlu bir alana, yani kronograf ve zamanlayıcılara ayırmaya karar verdi. Bu hassas aletler spor, bilim ve endüstri için tasarlandı. Yüksek kaliteli ürünleri ve inovasyon arayışını sürekli geliştirmesi sayesinde, marka rekabet sporunun ve otomobilin yanı sıra havacılık öncülerinin ilk başarılarına da eşlik etti.