Permun

oris
ALIŞVERİŞE BAŞLA
section-image-2

Aquis koleksiyonu dalgıç saatlerinin günlük hayatta kullanım özellikleri yaratıcı bir pakette sunmuştur. Dikkatle düşünülmüş tasarımı, yüksek performanslı malzeme ve amaca uygun fonksiyonun bir birleşimidir

 - 0
DIVERS

Özellikle  Oris'in ilk dalgıç saatlerinden ikonik1965 modeline vurgu yapan Divers sixty-Five,  Vintaje estetiğinin yanında yeni mühendislik parçaları ile birleştirilen eşsiz Divers serisi Oris ailesinin en fazla talep gören koleksiyonları arasındadır.

DIVERS - 0
PRODIVER

Prodiver eksiksiz bir profesyonel dalgıç saatidir. Oris patentli RSS bezel kilitleme sistemi ve 100 bar/ 1000 metreye kadar su geçirmezlik özellikleri ile dalgıçların derin sularda güvenli dostu olmayı başarmıştır.

PRODIVER - 0
ARTELIER

The classic Artelier koleksiyonu, Oris'in 110 yıllık mirasnı ve yenilikçi anlayışını ortaya koyar. Geliştirilmiş kendi üretimi olan kalibresi ve çok yönlü tasarım ile centilmenlerin stilini kusursuz şekilde tamamlar.

ARTELIER - 0
ARTIX

Koyu moden çizgileri ile geleneksel saat yapımcılığını, markanın geliştirdiği avangart kasa ve kadran tasarımı ile birleştiren Artix koleksiyonu Oris'in 21. yüzyıldaki yeni klasik anlayışını ortaya koymaktadır.

ARTIX - 0
RECTANGULAR

 Zarif Rectangular koleksiyonu adını, uzun geniş omuzlu diktörgen kasa şeklinden almıştır. Ve Oris'in uzun süreli saat yapımcılığı tutkusunun en belirgin öneklerinden biridir.

RECTANGULAR - 0
BIG CROWN PROPILOT

Fonksiyon özelliklikleri saat tasarımının en önemli başarılarından birisi sayılmaktadır. Big Crown Propilot Koleksiyonu pilotların işini kolaylaştıran bir çok öncü fonksiyonel özelliğinin yanısıra, estetik zarif tasarımları ile sportif ruhlu kişilerin bileklerini ele geçirmektedir.

BIG CROWN PROPILOT - 0
BC 3

En iyi pilot saatleri, kesin ve kolay okunur olanlardır. BC 3'ün pilot saatlerinin kasa ve kadranın tasarımı modelin yıllardır nasıl başarıyla devam ettiğini açıklar nitelikte.

BC 3 - 0
BIG CROWN

Oris havacılığın başları sayılan 1910'larda pilot saatleri üretmeye başlamış ve o günden beri bu alanda öncülük etmiş bir İsviçre markasıdır. İlk olarak 1938 yılında tanıtılan ve Oris'in imzası niteliğindeki tasarımlarından biri olan Big Crown koleksiyonu bugün bile havacılık tutkunu saatseveleri etkilemeye devam etmektedir.

BIG CROWN - 0
AIR RACING EDITION

Air Racing Koleksiyonu Oris tarafından, İsviçreli akrobasi pilotu,Reno'nun hava yarışlarında ilk Amerikalı olmayan Formula 1 Gold race kazananmış olmasına ithafen üretilmiştir.

AIR RACING EDITION - 0
WILLIAMS

Oris, 2003 yılında Williams Formula 1 Ekibi ile ortaklık kurması ile bu prestijli sahnede yer almaya başladı. Takım ismini taşıyan bu koleksiyon, bir Williams yarış arabasının hızını, gücünü ve teknolojisini bir kol saati formuna aktarması fikri ile geliştirildi. 

 

WILLIAMS - 0
ARTİX GT

Artix GT koleksiyonu, Oris'in motor sporları mirası üzerine inşa edilmiş olup, çağdaş tasarımını sportif bir şıklıkla süslüyor.

ARTİX GT - 0
CHRONORIS

Chronoris 1970 yılında ilk sunulduğunda, Oris'in ilk kronograf mekanizmalı koleksiyonu idi. Motor sporlarından ilham alan ikonik koleksiyon bugünlerde modenize edilmiş hali ile hem otomobillerde hemde saatlerde retro tasarımdan vazgeçmeyen centilmenlerin gözdesidir.

CHRONORIS - 0
CLASSIC COLLECTION

Basit olan en iyisidir felsefesine atıfta bulunan Oris Classic koleksiyonu avangart tasarımların karmaşına alışamayan saatseverlerin yüzyıllardır vazgeçilmeyen tutkusunu ortaya koyar. 

CLASSIC COLLECTION - 0

Yeni Gelenler

Oris  Big Crown  Erkek Kol Saati - 0
Oris Big Crown Erkek Kol Saati
1900 SFR 1235 SFR
Oris  Williams F1  Erkek Kol Saati - 0
Oris Williams F1 Erkek Kol Saati
1900 SFR 1235 SFR

section-image-5

ORİSİNİ BUL

Eşsiz tasarımları ve ergonomik yapısı ile yeni Oris saatinize hemen sahip olabilirsiniz.
Oris'ini Bul
section-image-6
1904'te İsviçre'nin Hölstein kasabasında Paul Cattin ve George Christian tarafından kurulan Oris, 1938 yılında deri eldiven ile rahat kurulmayı sağlayan büyük kurma tepeli Big Crown ile pilotlar için ilk saatini üretmeye başladı. Havacılık sektörünün yanı sıra, denizcilik ve özellikle de otomobil yarışlarından esinlenerek saat tasarımları yapan Oris, 110 yılı aşan deneyiminden gelen “Gerçek İnsanlar için gerçek saatler” mottosu ile benzersiz kreasyonları klasikleşen kırmızı rotor etrafında döndürmeye devam ediyor.
Alışverişe Başla